Pomorze, 1/12 talara, 1688
Zakończenie: 15-12-2011 21:03:00
Pomorze, 1/12 talara, 1688
38321
| Opis: | Pomorze - Karol XI 1660-1697, 1/12 talara, 1688, Szczecin, odmiana z większą obwódką wokół Gryfa |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | niedobity, ale nieco rzadszy, patyna |
| Literatura: | Ahlström SB 147a |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 348