Pomorze, 1/24 talara, 1686
Zakończenie: 15-12-2011 21:05:00
Pomorze, 1/24 talara, 1686
38328
| Opis: | Pomorze - Karol XI 1660-1697, 1/24 talara, 1686, Szczecin, odmiana z literami DHM w polu |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | plamiasta patyna |
| Literatura: | Ahlström SB 177a |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 635