Polska, talar, 1794
Monety polskie i powiązane historycznie z Polską
Polska, talar, 1794
Cena wylicytowana: 1 350 zł
39163
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1794, Warszawa, wieniec z prawej strony daleko od napisów |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Plage 373, Dav. 1623 |
Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 1 100 zł
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Ilość odsłon: 1095
1) 1 350 zł
2) 1 300 zł
3) 1 150 zł
| min |