Polska, grosz miedziany, 1767/G
Zakończenie: 15-12-2011 20:35:00
40211
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, grosz miedziany, 1767/G, Kraków |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Plage 93-101 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 3563