Śląsk, grosz, bez daty (1506)
Zakończenie: 15-12-2011 21:17:00
Śląsk, grosz, bez daty (1506)
41560
| Opis: | Śląsk - miasto Świdnica, grosz, bez daty (1506), Świdnica, Aw: Gryf w lewo i napis GROSSVS SVEIDNICENSIS, Rw: Półpostać św. Wacława i napis S WENCESLAVS PATRONVS |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | |
| Literatura: | Fbg 360 (710), rzadki, patyna |
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 292