Polska, 5 złotych, 1831
Zakończenie: 15-12-2011 20:41:00
Polska, 5 złotych, 1831
42799
| Opis: | Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831, Warszawa |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | justowane, patyna |
| Literatura: | Plage 272 var |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 677