Aukcja nr 84
USD/PLN: 3.920 | EUR/PLN: 4.270 | data: 16-11-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
283 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 5 złotych, 1934, Warszawa; Józef Piłsudski; Kop. 2958, Parchimowicz 118a; delikatna patyna, pięknie zachowane. |
I- UNC- |
250 zł | |
284 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 5 złotych, 1935, Warszawa; Józef Piłsudski; Kop. 2960, Parchimowicz 118b; wyśmienite. |
I UNC |
400 zł | |
285 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 5 złotych, 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Kop. 2961, Parchimowicz 118c; piękne. |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł | |
286 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 5 złotych, 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Kop. 2961, Parchimowicz 118c; delikatna patyna, piękny stan zachowania. |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł | |
287 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 5 złotych, 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Kop. 2961, Parchimowicz 118c; piękne. |
I- UNC- |
250 zł | |
288 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 5 złotych, 1936, Warszawa; Żaglowiec; Kop. 2962 (R), Parchimowicz 119; duży blask menniczy, piękna moneta w pudełku NGC 6646577-005 z oceną MS63. |
I/I- UNC/UNC- |
750 zł | |
289 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 2 złote, 1924 H, Birmingham; Popiersie kobiety z kłosami, odmiana z literą H za datą; Kop. 2859 (R7), Parchimowicz 109b; jedna z najrzadszych monet obiegowych II RP w.. |
II+/I- EF+/UNC- |
6 000 zł | |
290 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 2 złote, 1924, Filadelfia; Popiersie kobiety z kłosami, wybite stemplami odwróconymi względem siebie; Kop. 2892 (R2), Parchimowicz 109c; piękny połysk menniczy, piękn.. |
I/I- UNC/UNC- |
2 500 zł | |
291 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 2 złote, 1925, Filadelfia; Popiersie kobiety z kłosami, odmiana bez kropki po dacie; Kop. 2901 (R), Parchimowicz 109e; pięknie zachowana moneta. |
I- UNC- |
1 500 zł | |
292 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 2 złote, 1934, Warszawa; Józef Piłsudski; Kop. 2914, Parchimowicz 111a; piękne, z dużym połyskiem menniczym. |
I- UNC- |
400 zł | |
293 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 2 złote, 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Kop. 2915 (R5), Parchimowicz 111b; rzadki rocznik, bardzo ładna moneta. |
3 000 zł | |
294 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 1 złoty, 1924, Paryż; Popiersie kobiety z kłosami; Kop. 2860 (R), Parchimowicz 107a; subtelna patyna, wyśmienity egzemplarz. |
I UNC |
2 000 zł | |
295 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 1 złoty, 1924, Paryż; Popiersie kobiety z kłosami; Kop. 2860 (R), Parchimowicz 107a; pięknie zachowana moneta. |
I- UNC- |
750 zł | |
296 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 1 złoty, 1925, Londyn; Popiersie kobiety z kłosami; Kop. 2863 (R), Parchimowicz 107b; subtelna patyna, piękny stan zachowania. |
I- UNC- |
400 zł | |
297 | II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) / monety obiegowe 1 złoty, 1929, Warszawa; Kop. 2881, Parchimowicz 108; wyśmienity egzemplarz w pudełku NGC 6646577-002 z oceną MS65+, druga najwyższa nota w NGC, ogromna rzadkość w ty.. |
I UNC |
2 000 zł |