Aukcja 84 / 9
USD/PLN: 3.920 | EUR/PLN: 4.270 | data: 16-11-2024
Didrachma, (ok. IV w. pne)
Numer: | 9 |
Opis: | Tracja / Istria. Didrachma, (ok. IV w. pne); Aw: Dwie głowy młodzieńców obrócone względem siebie; Rw: Ptak lecący w lewo chwytający delfina szponami, u góry ΙΣΤΡΙH, u dołu monogram; Sear 1669, SNG Cop. - (nie notuje tego monogramu); srebro, 19.3 mm, 5.60 g; miejscowy nalot, patyna, minimalne pęknięcia krążka. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 16-11-2024 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 850 zł |
Ilość odsłon: 41