Aukcja 84 / 459
USD/PLN: 3.920 | EUR/PLN: 4.270 | data: 16-11-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
Medal upamiętniający Henryka Bukowskiego, 1994
Numer: | 459 |
Opis: | SZWECJA / Karol XVI Gustaw (od 1973). Medal upamiętniający Henryka Bukowskiego, 1994; Aw: Popiersie lekko w prawo, HENRYK BUKOWSKI / 1839 1900; Rw: Herb z klejnotem i labrami, niżej 19 - 94, niżej sygnatura C. W. BURMESTER DON, ANTIKHANDLARE DONATOR NUMISMATIKER SEDELSAMLARE; Obrzeże: Punce srebra; SNF Medaljer 73; srebro, 36.2 mm, 26.98 g; nakład 27 sztuk, bardzo rzadki medal upamiętniający wielkiego antykwariusza i numizmatyka, polskiego emigranta osiadłego w Szwecji. |
Stan: | I, Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 1 500 zł |
Cena wywoławcza: | 1 200 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 25