Aukcja 84 / 451
USD/PLN: 3.920 | EUR/PLN: 4.270 | data: 16-11-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
Medal na pamiątkę uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921, projektował Jan Raszka, Warszawa
Numer: | 451 |
Opis: | POLSKA / II Rzeczpospolita Polska (1918–1939). Medal na pamiątkę uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921, projektował Jan Raszka, Warszawa; Aw: Trzy postacie (symbolizujące trzy stany) klęczące przed tronującą Matką Bożą z Dzieciątkiem, wyżej Orzeł; Rw: Na ozdobnej płycie napis NA / PAMIĄTKĘ / UCHWALENIA / KONSTY= / TUCJI / 17.MARCA / 1921; Obrzeże: Nabita sygnatura J. CHYLIŃSKI; Strzałkowski 483 (R); brąz, 50.2 mm, 47.93 g; patyna, niewielkie uderzenie przy krawędzi. |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 29