Aukcja 84 / 377

USD/PLN: 3.920 | EUR/PLN: 4.270 | data: 16-11-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji

Stronczyński Kazimierz – Dawne monety polskie, Dynastyi Piastów i Jagiellonów. Część II

Numer: 377
Opis: Literatura polska. Stronczyński Kazimierz – Dawne monety polskie, Dynastyi Piastów i Jagiellonów. Część II; Piotrków, 1884; 221 stron, format ok. 19 x 27.5 cm, twarda oprawa introligatorska w półskórek; luźna karta ze stronami 215/216.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 20