Aukcja 84 / 372
USD/PLN: 3.920 | EUR/PLN: 4.270 | data: 16-11-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
Piekosiński Franciszek – O monecie i stopie menniczej w Polsce w XIV i XV wieku. (Osobne odbicie z tomu IX Rozpraw i sprawozdań z posiedzeń wydz. hist.-filozof. Akad. umiejęt. w Krakowie)
Numer: | 372 |
Opis: | Literatura polska. Piekosiński Franciszek – O monecie i stopie menniczej w Polsce w XIV i XV wieku. (Osobne odbicie z tomu IX Rozpraw i sprawozdań z posiedzeń wydz. hist.-filozof. Akad. umiejęt. w Krakowie); Kraków 1878; 312 stron + 7 tablic, format ok. 13.5 x 21 cm, twarda oprawa introligatorska w półskórek; drobne wykruszenia fragmentów krawędzi kilku pierwszych i ostatnich stron, przebarwienia okładki, wewnątrz stempel EXLIBRIS Henryka Piekarskiego. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 20