Aukcja 81 / 85

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.350 | data: 18-11-2023

Kwartnik, (I ćw. XIV w.), Wołów (?)

Numer: 85
Opis: Księstwo głogowskie / Henryk III (1279–1309) lub synowie. Kwartnik, (I ćw. XIV w.), Wołów (?); Aw: Dwie ryby, …SSI G…; Rw: Głowa wołu na wprost, w otoku trójliście; Fbg 259, FbgCDS 625a, Frynas nie notuje, Kop. 5746 (R7); srebro, 19.2 mm, 1.83 g; lekko niedobity, jasna patyna podkreślająca urodę monety, rzadki typ.
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 18-11-2023
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 900 zł

Ilość odsłon: 313