Aukcja 81 / 64

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.350 | data: 18-11-2023

Brakteat, (pocz. XIII w.)

Numer: 64
Opis: Dolny Śląsk / Henryk I Brodaty (1201–1238) lub Henryk II Pobożny (1238–1241). Brakteat, (pocz. XIII w.); Ukoronowana głowa na wprost, niżej łuk perełkowy, wokół podwójna obwódka z promienistymi liniami wewnątrz; Kop. 6563 (R5), Fbg 67, FbgCDS 523; srebro, 17.7 mm, 0.12 g; drobne ubytki, moneta zgnieciona i popękana, ciemna patyna.
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 18-11-2023
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 640 zł

Ilość odsłon: 251