Aukcja 81 / 48

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.350 | data: 18-11-2023

Denar, (1157–1166)

Numer: 48
Opis: POLSKA / Bolesław IV Kędzierzawy (1146–1173). Denar, (1157–1166); Aw: Półpostać na wprost, trzymająca miecz, po prawej litera A (?), BOLEZLAS; Rw: Trzej książęta za stołem na wprost; Frynas P.8.3 (R), Gum-H. 92, Kop. 57f (R4), Str. 58e, Such. XI/XII w. XXI; srebro, 14.8 mm, 0.38 g; ciemna patyna.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 18-11-2023
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 700 zł

Ilość odsłon: 248