Aukcja nr 80

USD/PLN: 4.130 | EUR/PLN: 4.500 | data: 13-05-2023
505 WIELKA BRYTANIA / Jerzy III (1760–1820)
1 gwinea, 1794, Londyn; Fr. 356, KM 609, S. 3729; złoto, 8.38 g; przetarty, ale pięknie zachowany egzemplarz.
3 000 zł
3 400 zł
506 WIELKA BRYTANIA / Jerzy III (1760–1820)
1/2 gwinei, 1797, Londyn; Fr. 362, KM 608, S. 3735; złoto, 4.20 g; wyśmienity stan zachowania, patyna.
2 500 zł
3 200 zł
507 WIELKA BRYTANIA / Jerzy III (1760–1820)
1 korona, 1819, Londyn; z napisem LIX na obrzeżu; KM 675, S. 3787; srebro, 28.20 g; patyna.
III+/II-
VF+/EF-
800 zł
1 000 zł