Aukcja 76 / 418

USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 15-05-2021

Order Aleksandra Newskiego (Орден Александра Невскoго), od 1942

Numer: 418
Opis: ROSJA / ZSRR (1922–1991). Order Aleksandra Newskiego (Орден Александра Невскoго), od 1942; Pięciopromienna gwiazda, w kątach liczne promienie, na środku skrzyżowane dwa berdysze, na nich wieniec, w którym medalion z popiersiem Aleksandra Newskiego w lewo, wokół АЛЕКСАНДР НЕВСКИИ, pod medalionem ostrołukowa tarcza z sierpem i młotem, pod tarczą skrzyżowane miecz, łuk i kołczan, na stronie odwrotnej nabite MOHETHЫИ ДBOP i wygrawerowany numer 10727, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana; Sańko s. 109; emalia, srebro złocone, 50.7 x 49.3 mm, 51.15 g; ładnie zachowany.
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 15-05-2021
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 4 600 zł

Ilość odsłon: 884