Aukcja 76 / 415

USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 15-05-2021

Cesarski i Królewski Order Świętego Stanisława II klasy (Императорский и Царский Орден Святого Станислава), XIX/XX w., Petersburg

Numer: 415
Opis: ROSJA / Mikołaj II (1894–1917). Cesarski i Królewski Order Świętego Stanisława II klasy (Императорский и Царский Орден Святого Станислава), XIX/XX w., Petersburg; Krzyż maltański, emaliowany na czerwono, w każdym kącie carski dwugłowy Orzeł, w medalionie monogram SS wokół którego wieniec laurowy, na stronie odwrotnej imiennik Д oraz ЗДУАPД, w medalionie monogram SS, na łączniku punca złota, na pierścieniu punca złota, order kilkuczęściowy, mocowany na wstążkę; Barac 780; emalia, złoto, 39.6 x 43.2 mm, 12.56 g (ze wstążką); cyzelowane krawędzie ramion krzyża na stronie odwrotnej.
Stan: III+/II,
Data sprzedaży: 15-05-2021
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 4 200 zł

Ilość odsłon: 859