Aukcja 76 / 411
USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 15-05-2021
Oficerska odznaka pamiątkowa 48. Pułku Strzelców Kresowych, od 1930
Numer: | 411 |
Opis: | POLSKA / II Rzeczpospolita (1918–1939). Oficerska odznaka pamiątkowa 48. Pułku Strzelców Kresowych, od 1930; Tarcza, pod nią miecz, na tarczy Orzeł w rombie, wokół 5.III. - 1919 / PP 48 SK, na stronie odwrotnej wygrawerowane 69., odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19; Sawicki s. 114, Sawicki/Wielechowski s. 88; srebro, emalia, 28.7 x 50.8 mm, 28.50 g; bardzo ładnie zachowana. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 15-05-2021 |
Cena szacunkowa: | 3 000 zł |
Cena wywoławcza: | 2 400 zł |
Cena wylicytowana: | 6 500 zł |
Ilość odsłon: 1027