Aukcja 76 / 309

USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 15-05-2021

Leo Hamburger, Catalog Münzen und Medaillen Mittelalter und Neuzeit aus Verschiedenem Besitz. Ganz hervorragend reiche Serien von Wallenstein, Breisach, Constanz, Hagenau und Thann, Kunstmedaillen der Pfalz, von Nürnberg etc. Viele Seltenheiten allersten Ranges

Numer: 309
Opis: Katalogi aukcyjne. Leo Hamburger, Catalog Münzen und Medaillen Mittelalter und Neuzeit aus Verschiedenem Besitz. Ganz hervorragend reiche Serien von Wallenstein, Breisach, Constanz, Hagenau und Thann, Kunstmedaillen der Pfalz, von Nürnberg etc. Viele Seltenheiten allersten Ranges; Frankfurt am Main, 23.10.1911; 109 stron + 26 tablic opisujących 1.911 pozycji, oryginalna oprawa kartonowa, dodatkowo kserokopia listy wynikowej; notowanie: J. Dutkowski „Złoto czasów dynastii Wazów” tom III str. 646; aukcja monet i medali, w tym największego zbioru monet Księcia Frýdlantu i Żagania Albrechta von Wallensteina zawierającego nominały od najdrobniejszych groszy do 10 dukatów; naderwana przednia okładka, niewielkie ubytki tylnej, na wewnętrznej stronie okładki i grzbiecie książki wklejone exlibrisy Camillo Orlando.
Stan: ,
Data sprzedaży: 15-05-2021
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 800 zł

Ilość odsłon: 741