Aukcja nr 74
USD/PLN: 4.180 | EUR/PLN: 4.520 | data: 16-05-2020
459 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 żeton koronacyjny, 1856, Aw: Ukoronowany monogram Aleksandra II; Rw: Pod koroną КОРОНОВАНЪ ВЪ МОСКВҌ 1856; Diakov 653.3, Smirnov 604; srebro, 22 mm, 4.03 g; pięknie .. |
I UNC |
500 zł 750 zł
460 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 połtina, 1859 СПБ ФБ, mennica Petersburg; Bitkin 97, Adrianov 1859б, Uzdenikov 1757; niewielkie uszkodzenie obrzeża rewersu, ale ładnie zachowana moneta |
II- EF- |
200 zł 360 zł
461 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 połtina, 1877 СПБ HI, mennica Petersburg; Adrianov 1877а, Bitkin 125, Uzdenikov 1921; delikatna patyna |
II- EF- |
200 zł 460 zł
462 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 2 kopiejki, 1881 СПБ, mennica Petersburg; Bitkin 531, Brekke 169, Uzdenikov 3799; wyśmienicie zachowana moneta, w naturalnej barwie |
I UNC |
100 zł 600 zł
463 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 lot 3 monet; 20 kopiejek 1861 СПБ (mennica Paryż lub Strasburg), 20 kopiejek 1874 СПБ - НI (mennica Petersburg) oraz dienieżka 1858 EM (mennica Jekaterinburg); Bitki.. |
I-/II |
250 zł 460 zł