Aukcja nr 74

USD/PLN: 4.180 | EUR/PLN: 4.520 | data: 16-05-2020
459 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
żeton koronacyjny, 1856, Aw: Ukoronowany monogram Aleksandra II; Rw: Pod koroną КОРОНОВАНЪ ВЪ МОСКВҌ 1856; Diakov 653.3, Smirnov 604; srebro, 22 mm, 4.03 g; pięknie ..
500 zł
750 zł
460 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina, 1859 СПБ ФБ, mennica Petersburg; Bitkin 97, Adrianov 1859б, Uzdenikov 1757; niewielkie uszkodzenie obrzeża rewersu, ale ładnie zachowana moneta
200 zł
360 zł
461 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina, 1877 СПБ HI, mennica Petersburg; Adrianov 1877а, Bitkin 125, Uzdenikov 1921; delikatna patyna
200 zł
460 zł
462 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
2 kopiejki, 1881 СПБ, mennica Petersburg; Bitkin 531, Brekke 169, Uzdenikov 3799; wyśmienicie zachowana moneta, w naturalnej barwie
100 zł
600 zł
463 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
lot 3 monet; 20 kopiejek 1861 СПБ (mennica Paryż lub Strasburg), 20 kopiejek 1874 СПБ - НI (mennica Petersburg) oraz dienieżka 1858 EM (mennica Jekaterinburg); Bitki..
I-/II
250 zł
460 zł