Aukcja nr 74
USD/PLN: 4.180 | EUR/PLN: 4.520 | data: 16-05-2020
392 | POLSKA / August II 1697-1733 medal pośmiertny, 1733, autorstwa Georga Wilhelma Vestnera; Aw: Popiersie Augusta II w prawo, niżej sygnatura VESTNER.F., za głową punca z herbem Pilawa, D • G • AVG.. |
II+ EF+ |
7 500 zł 9 500 zł