Aukcja 74 / 409

USD/PLN: 4.180 | EUR/PLN: 4.520 | data: 16-05-2020

Galicja

Numer: 409
Opis: POLSKA / Medale z okresu zaborów i emigracji w XIX wieku. Galicja; medal na pamiątkę 300. rocznicy założenia gimnazjum św. Anny w Krakowie, 1888, Wiedeń, projektu Wacława Głowackiego; Aw: Postać św. Stanisława z godłem Polski, na dole sygnatura W. - GŁOWACKI, wokoło ZA REKTORATU - ST. ZAWADZKIEGO, w otoku ZA PANOWANIA ZYGMUNTA III. 1588. AKADEMIA JAGIELLOŃSKA, Rw: W wieńcu PAMIĄTKA / JUBILEUSZU / 300. ROCZNICY / ZAŁOŻENIA / GIMNAZYUM / S. ANNY / W KRAKOWIE, w otoku ZA PANOWANIA FRANCISZKA JÓZEFA I. CESARZA AVSTRYI * 1888 *; H-Cz. 8010 (srebro), Szyszko-Czyżak 138; brąz, 53.1 mm, 69.15 g; patyna, ładny
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 16-05-2020
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Ilość odsłon: 801