Aukcja nr 73
USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019
Jesteś w:
A73
321 | Katalogi aukcyjne Hess-Divo AG, Auktion 278 100 Raritäten; Zürich, 20 kwietnia 1999; 84 strony, 100 pozycji, ilustracje w tekście; oprawa twarda; zbiór rzadkich monet i medali, w tym .. |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 200 zł
322 | Katalogi aukcyjne Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years; New York, 6 grudnia 2000; 168 stron formatu A4, oprawa.. |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 550 zł
323 | Katalogi aukcyjne Hess-Divo AG, Auktion 288 Goldmünzen von Danzig; Zurich, 24 października 2001; 56 stron, 69 pozycji; oprawa twarda; największa powojenna aukcja złota gdańskiego od Z.. |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 650 zł
324 | Katalogi aukcyjne Aurea Numismatika, 8. Aukce; Praha, 17 maja 2003; 64 strony + 7 tablic opisujących 384 pozycje; katalog aukcji kolekcji rosyjskich monet i medali Antonina Prokopa (c.. |
250 zł 0 zł
325 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 10 złotych polskich 8.06.1794, seria D, numeracja 37990; Lucow 21 (R2), Miłczak A2; widoczny niewielki fragment firmowego znaku wodnego, piękny egzemplarz |
3 000 zł 3 400 zł
326 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 25 złotych polskich 8.06.1794; seria A, numeracja 9389; widoczny firmowy znak wodny z napisem PIETER DE VRIES; Lucow 24 (R2), Miłczak A3; złamania w poziomie, małe n.. |
IV+ F+ |
1 500 zł 1 400 zł
327 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 50 złotych polskich 8.06.1794; seria B, numeracja 6980; Lucow 30 (R2), Miłczak A4; bardzo ładne |
2 000 zł 1 900 zł
328 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 5 groszy miedziane 13.08.1794; Lucow 38 (R1), Miłczak A8a; piękne |
I- UNC- |
600 zł 800 zł
329 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 10 groszy miedziane 13.08.1794; Lucow 40 (R1), Miłczak A9a; bardzo ładne |
600 zł 750 zł
330 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 1 złoty polski 13.08.1794; seria E; Lucow 42e (R8), Miłczak A10a; na stronie odwrotnej mały ubytek w prawym górnym rogu wskutek odrywania podlepki, ale mimo to piękn.. |
I- UNC- |
60 000 zł 0 zł
331 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 4 złote polskie 4.09.1794; seria 1-C; w ramce u dołu obrócony nawias (tzw. smutny), po prawej 8 zamiast §; Lucow 43c (R0), Miłczak A11b; drobne przebarwienia papieru.. |
500 zł 550 zł
332 | Polska / Insurekcja Kościuszkowska 1794 4 złote polskie 4.09.1794, seria 2-A, bez numeracji, Lucow 44a (R0) - ilustrowany w katalogu kolekcji, Miłczak A11a, wyśmienicie zachowane mimo kilku przebarwień na .. |
I UNC |
500 zł 525 zł
333 | Polska / Księstwo Warszawskie 1807-1815 2 talary 1.12.1810, seria B, numeracja 63877, podpis komisarza Antoni Kochanowski, na stronie odwrotnej stempel Kommis Central Likwid; Lucow 62a (R3), Miłczak A13bc;.. |
II-/III+ EF-/VF+ |
4 000 zł 3 600 zł
334 | Polska / Powstanie Listopadowe 1830-1831 assygnacja skarbowa na 1.000 złotych polskich 1831 r, z podpisem ministra Leona Dembowskiego i dwóch dyrektorów, Lucow 198 (R6), Moczydłowski PL4; złamania i lekko p.. |
20 000 zł 0 zł
335 | Polska / Powstanie Listopadowe 1830-1831 1 złoty 1831, podpis H. Łubieński, cienki zielony papier, widoczny znak wodny, numeracja 756519; Lucow 135 (R6), Miłczak A22ab; złamania, mocno zaokrąglone górne rog.. |
IV+ F+ |
2 500 zł 2 100 zł
336 | Polska / Wiosna Ludów 1848-1853 Skarb Wyzwolonej Polski; 10 złotych polskich 1853; z pieczęcią na odwrocie, numeracja 1459; Lucow 201 (R5), Moczydłowski C1; złamania, ale ładnie zachowane |
5 000 zł 0 zł
337 | Polska / Zabór rosyjski 1831-1864 1 rubel srebrem 1858, podpisy: B. Niepokoyczycki, S. Englert, seria 128, numeracja 7516635; Lucow 174 (R4), Miłczak A45ab; na stronie głównej dwa stemple; liczne zła.. |
IV- F- |
5 000 zł 4 200 zł
338 | Polska / Zabór rosyjski 1831-1864 1 rubel srebrem 1864; podpisy: A. Kruze, Wenzl, seria 197, numeracja 11648771; Lucow 182 (R4), Miłczak A47cb; złamania, zabrudzenia papieru i podlepki, duża rzadkość |
IV- F- |
8 000 zł 6 400 zł
339 | Polska / Powstanie Styczniowe 1863-1864 papier do druku banknotu 2 złote z 1863 roku, ze znakiem wodnym “2” w elipsie; Miłczak -, Lucow - nie notuje; papier nieco uszkodzony i zamoczony na lewym marginesie.. |
1 500 zł 1 300 zł
340 | Polska / Powstanie Styczniowe 1863-1864 papier do druku banknotu 10 złotych z 1863 roku, ze znakiem wodnym 10” w rozecie, format 252 x 112 mm; Miłczak -, Lucow - nie notuje; papier lekko zaplamiony na bocz.. |
2 000 zł 1 900 zł