Aukcja 73 / 460

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019

oficerska odznaka pamiątkowa 48. Pułku Strzelców Kresowych, od 1930

Numer: 460
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita 1918-1939. oficerska odznaka pamiątkowa 48. Pułku Strzelców Kresowych, od 1930; Tarcza, pod nią miecz, na tarczy Orzeł w rombie, wokół 5.III. - 1919 / PP 48 SK, na stronie odwrotnej wygrawerowane 69., odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19; Sawicki/Wielechowski s. 88, Sawicki s. 114; srebro, emalia, 28.7 x 50.8 mm, 28.50 g; ładnie zachowana
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 4 400 zł

Ilość odsłon: 148