Aukcja 73 / 459

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019

oficerska odznaka pamiątkowa 9. Pułku Piechoty Legionów, od 1928

Numer: 459
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita 1918-1939. oficerska odznaka pamiątkowa 9. Pułku Piechoty Legionów, od 1928; Na błękitnym, promienistym tle krzyż na kształt Krzyża Walecznych, między ramionami wieniec, na krzyżu orzeł wojskowy z tarczą amazonek, na której litera L, na krzyżu 9 / 19-18 / P.P. / LEG., odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka bita z kontrą, sygnowana W.WABIA WABIŃSKI - WARSZAWA i numer 73; Sawicki/Wielechowski s. 38, Sawicki s. 30-31; tombak srebrzony, emalia, 35 x 35.1 mm, 31.85 g; wykruszenia emalii, punktowa korozja
Stan: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 3 600 zł

Ilość odsłon: 1394