Aukcja 73 / 322

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019

Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years

Numer: 322
Opis: Katalogi aukcyjne. Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years; New York, 6 grudnia 2000; 168 stron formatu A4, oprawa miękka; bardzo bogato ilustrowany w tekście, najważniejsza i największa kolekcja monet polskich sprzedawana na koniec XX w., ponad 1000 pozycji, głównie rzadkich polskich talarów, dukatów, donatyw i drobniejszych nominałów, wewnątrz lista wynikowa, lekko przetarta okładka
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 550 zł

Ilość odsłon: 1105