Aukcja nr 72

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  NIEMCY  Prusy, Wilhelm I 1861-1888
434 NIEMCY / Prusy, Wilhelm I 1861-1888
medal “generalski” na pamiątkę zwycięstwa nad Francją 1870-1871, 1871, projektu E Weiganda i F.W. Kullricha, Aw: Głowa Wilhelma I w prawo, wokół wypisani generałowie..
3 500 zł
6 000 zł
435 NIEMCY / Prusy, Wilhelm I 1861-1888
medal na pamiątkę zwycięstwa nad Francją 1870-1871, 1871, projektu E Weiganda i F.W. Kullricha, Aw: Głowa Wilhelma I w prawo, wokół wypisani generałowie biorący udzi..
800 zł
800 zł
436 NIEMCY / Prusy, Wilhelm I 1861-1888
medal na pamiątkę zwycięstwa nad Francją 1870-1871, 1871, projektu Freidricha Wilhelma Kullricha; Aw: Popiersie Wilhelma I w prawo, niżej sygnatura W.KULLRICH F.; Rw..
2 500 zł
3 000 zł