Aukcja nr 72

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
351 Katalogi aukcyjne
American Auction Association, The Nagórka Collection; Los Angeles, 4-6 listopada 1974; 176 stron, 2211 pozycji; katalog aukcji monet z kolekcji Henryka J. Nagórki, w..
300 zł
240 zł
352 Katalogi aukcyjne
Gallerie des Monnaies, The Sawicki Collection of Polish Coins & Medals; New York, 11-13 lutego 1980; 3418 pozycji; notowania: CNCE 2003 str. 280; katalog aukcji jedn..
600 zł
480 zł
353 Katalogi aukcyjne
Glendining & Co, Important Gold and Silver Coins of the World; London, 3-4 czerwca 1975; 106 stron, 750 pozycji; bardzo ciekawy katalog, wsród których monety polskie..
250 zł
1 800 zł
354 Katalogi aukcyjne
Glendining’s, Polish Historical Medallions and Coins. The Andrew C. Zabirskie Collection; London, 15 marca 1989; 54 strony, 24 tablice, 473 pozycje; notowania: CNCE ..
300 zł
0 zł
355 Katalogi aukcyjne
Lanz, Auktion 39 - Mittelalter und Neuzeit; München, 25 listopada 1986; 76 stron, 75 tablic, 1236 pozycji; katalog monet i medali, wśród nich monety polskie z okresu..
250 zł
340 zł
356 Katalogi aukcyjne
Sotheby, The Brand Collection. Roman and European Coins (part 1); Zürich, 1 lipca 1982; 377 pozycji; notowania: CNCE 2003 str. 276; katalog słynnej kolekcji monet i ..
300 zł
240 zł
357 Katalogi aukcyjne
Sotheby, The Brand Collection. Russian and Polish Coins (part 4); London, 3 listopada 1983; 459 pozycji, XXI tablic; notowania CNCE 2003 str. 276; oryginalna oprawa,..
300 zł
240 zł