Aukcja 72 / 436

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  NIEMCY  Prusy, Wilhelm I 1861-1888

medal na pamiątkę zwycięstwa nad Francją 1870-1871, 1871, projektu Freidricha Wilhelma Kullricha

Numer: 436
Opis: NIEMCY / Prusy, Wilhelm I 1861-1888. medal na pamiątkę zwycięstwa nad Francją 1870-1871, 1871, projektu Freidricha Wilhelma Kullricha; Aw: Popiersie Wilhelma I w prawo, niżej sygnatura W.KULLRICH F.; Rw: Germania siedząca na tronie, z boków stojące Alzacja i Lotaryngia, wyżej BERLIN - 16 - IUNI 1871, na dole sygnatura A.WOLFF INV, w otoku, promieniście, postacie cywili i żołnierzy, na dole sygnatura R. SIEMERING INV• - W. KULLRICH FEC; Slg. Marienburg 5868; srebro, 85 mm, 249.61 g; ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 3 000 zł

Ilość odsłon: 1038