Aukcja 72 / 432

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  NIEMCY  Prusy, Fryderyk II 1740-1786

medal wybity na pamiątkę przyłączenia Prus Królewskich i Pomorza do Prus, 1772

Numer: 432
Opis: NIEMCY / Prusy, Fryderyk II 1740-1786. medal wybity na pamiątkę przyłączenia Prus Królewskich i Pomorza do Prus, 1772; Aw: Popiersie Fryderyka Wielkiego w prawo, w dolnej części sygnatura I A; Rw: Dwie postacie trzymające mapę Prus Królewskich i Pomorza, z prawej strony tarcze z herbami Prus i Pomorza, w otoku REGNO REDINTE GRATO, w odcinku FIDES / PRÆSTITA•MARIEBURGI• / MDCCLXXII.; Henckel 3944, Slg. Marienburg 2420; srebro, 53.3 mm, 54.34 g; patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Ilość odsłon: 1046