Aukcja 72 / 420

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

medal z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie, 1894, projektu Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a

Numer: 420
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. medal z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie, 1894, projektu Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a; Aw: Uskrzydlony geniusz nakładający wieńce personifikacjom przemysłu i sztuki, w tle narzędzia i rekwizyty, u dołu panorama Lwowa i sygnatura Cyp. Godebski - H. Nocq; Rw: Gałązka palmowa i napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA 1894; Przemysł-Sztuka-Polityka nr 377; brąz, 63.4 mm, 85.97 g; patyna, bardzo ładny
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 900 zł

Ilość odsłon: 46