Aukcja 72 / 419

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

medal z okazji 100. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1891, Norymberga

Numer: 419
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. medal z okazji 100. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1891, Norymberga; Aw: W wieńcu W STULETNIĄ ROCZNICĘ / KONSTYTUCYI / 3 MAJA 1791. / MDCCCXCI., w otoku NIECH POKOLENIA POKOLENIOM PODAJĄ PAMIĄTKĘ DNIA TEGO; Rw: Tarcza herbowa Rzeczypospolitej, wokół niej promieniście herby 46 ziem Rzeczypospolitej przedzielone dwunastoma Orłami, na dole sygnatura L. CHR. LAUER NÜRNBERG; Węsierski 2910, Chomyn 420, Strzałkowski Pamiątki 3-go Maja s. 16-17; brąz, 70.5 mm, 131.59 g; delikatna patyna, duży i bardzo efektowny medal, wybity w zakładzie Lauerów w Norymberdze, pięknie zachowany
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 250 zł

Ilość odsłon: 59