Aukcja 72 / 417

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

medal pamiątkowy dla Dudleya C. Stuarta, 1859, projektu Antoine’a Bovy’ego

Numer: 417
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. medal pamiątkowy dla Dudleya C. Stuarta, 1859, projektu Antoine’a Bovy’ego; Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura A.BOVY, wkoło DVDLEY C. STVART CAVSÆ POLONÆ INDEFESSVS VINDEX EXVLVM POLONORVM AMICVS ET FAVTOR / CIVES POLONI HOC MONVMENTVM PIETATIS PVBLICÆ F.C.A.1859 / NAT. A. 1803. OB. HOLMIÆ A. 1854.; Rw: Mapa ziem polskich od Morza Bałtyckiego po Morze Czarne, wokoło ILLIC HONOS NOMENQVE TVVM LAVDESQVE MANEBVNT, na krawędzi COLONEL PINNEY. M. P.; H.-Cz. 3841 (R3); brąz, 62.9 mm, 132.61 g; patyna, pięknie zachowany medal z bardzo wyraźnymi detalami
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł

Ilość odsłon: 49