Aukcja 72 / 412

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

medal dedykowany księciu warszawskiemu, 1808, projektu Jana Ligbera

Numer: 412
Opis: POLSKA / Księstwo Warszawskie, Fryderyk August 1807-1812. medal dedykowany księciu warszawskiemu, 1808, projektu Jana Ligbera; Aw: Popiersie w mundurze w lewo, na dole sygnatura JL, FREDERYK AUGUST I XIĄŻE WARSZAWSKI.; Rw: FRYDERYKOWI / AUGUSTOWI / KROLOWI SASKIEMU / PIERWSZEMU XIĄŻĘCIU / WARSZAWSKIEMU / TOWARZYSTWO KROL: / PRZYJACIOŁ NAUK / PRZEZ NIEGO / USTALONE. / 1808•; H-Cz. 3454 (R3); srebro, 52.4 mm, 41.01 g; medal wybity lekko uszkodzonym stemplem, delikatna patyna, ładnie zachowany
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 6 400 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 76