Aukcja 72 / 404

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  POLSKA  Ksawery 1763-1768

medal z okazji otwarcia szkoły artylerii w Dreźnie, 1767, projektu F. Stielera

Numer: 404
Opis: POLSKA / Ksawery 1763-1768. medal z okazji otwarcia szkoły artylerii w Dreźnie, 1767, projektu F. Stielera; Aw: Popiersie księcia w prawo, na dole sygnatura STIELER F•, XAVIERVS D:G:REG:PR:POL:&L:DVX SAX:EL:ADM:; Rw: Mars pokazujący młodemu żołnierzowi narzędzia wojenne, VERÆ FORTITVDINIS ALIMENTA & FVLCRA, w odcinku ACAD:ARTILL:FVND:DRESD: / M.DCC.LXVII; Merseburger 1904; srebro, 45.7 mm, 43.22 g; delikatna patyna, pięknie zachowany i rzadki medal
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 81