Aukcja 72 / 398

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  POLSKA  Stanisław Leszczyński

kopia galwaniczna medalu z 1710

Numer: 398
Opis: POLSKA / Stanisław Leszczyński. kopia galwaniczna medalu z 1710; Aw: Popiersie w prawo, w zbroi i płaszczu, w dolnej części sygnatura M•T•C•C•, D.G•STANISLA9 - I•REX POLONIÆ•; Rw: Postać na scenie, w odcinku DONEC LVDITVR / ADORATVR• / 1707; na otoku nabite EST NEUTRO PASSIVUM CUIUS IMPERATIVUS NON AMPLIUS IN USU•AN•1710•; Raczyński 433 (oryginał, tam datowany na 1707); miedź srebrzona, 33 mm, 15.86 g; ładny
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 320 zł

Ilość odsłon: 77