Aukcja 72 / 395

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  POLSKA  Jan Kazimierz 1649-1668

medal z okazji zawarcia pokoju w Oliwie, 1660, autorstwa J. Höhna młodszego

Numer: 395
Opis: POLSKA / Jan Kazimierz 1649-1668. medal z okazji zawarcia pokoju w Oliwie, 1660, autorstwa J. Höhna młodszego; Aw: Popiersie króla w prawo, na dole sygnatura h.IU.V., w otoku IOANNES CASIMIR9 D•G•POL•&SUEC•REX; Rw: Widok klasztoru w Oliwie, w otoku PAX CASIMIRIANA, w odcinku ANNO MDCLX / III MAII; H-Cz. 2158 (R2), Raczyński 1441; srebro, 32.8 mm, 11.70 g; patyna, bardzo ładnie zachowany jak na swój wiek
Stan: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł

Ilość odsłon: 1340