Aukcja 72 / 349

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

Adolph Weyl – Die Paul Henckel’sche Sammlung Brandenburg-Preussicher Münzen und Medaillen

Numer: 349
Opis: Katalogi aukcyjne. Adolph Weyl – Die Paul Henckel’sche Sammlung Brandenburg-Preussicher Münzen und Medaillen; Berlin 1876; tom składa się z trzech cześci: cz. 1 – 287 stron, cz. 2 – 140 stron, cz. 3 – 104 strony, 4 tablice, łącznie 5504 pozycje + indeks; notowania: M. Gumowski poz. 387, E.E. Clain-Stefanelli poz. 9273; oprawa introligatorska w półskórek ze złoceniami, exlibris H.R. Mayera, bardzo rzadki katalog, na który powołują sie wszystkie domy aukcyjne; katalog monet Paula Henckel’a, z terenu Prus, Pomorza, Poznania i Śląska, wewnątrz lista wynikowa
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 950 zł

Ilość odsłon: 89