Aukcja 72 / 340

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

Leo Hamburger, Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki, Frankfurt am Main, 16 listopada 1873

Numer: 340
Opis: Katalogi aukcyjne. Leo Hamburger, Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki, Frankfurt am Main, 16 listopada 1873; 200 stron, 1 rycina, 4573 pozycje; notowania M. Gumowski poz. 450, Antoni Ryszard BNP str. 84, dodatkowo kserokopia listy wynikowej; oprawa współczesna w półskórek ze złoceniami, exlibris Efrema Marcela Pegana; zbiór monet hrabiego Henryka Steckiego, Giovanni Bapt. Bursio z Turynu i Zeisberga z Weingerode; ogromna kolekcja monet, w tym około 1800 monet polskich od Bolesława Chrobrego po XIX wiek, a także ok. 100 monet rosyjskich, wyjątkowo rzadki egzemplarz
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 880 zł
Cena wylicytowana: 1 450 zł

Ilość odsłon: 1152