Aukcja 72 / 333
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Engelhardt Hofrats, Sächsischen Münz- und Medaillen- Geschichte bei Verzeichnung der Hofrath Engelhardt’schen Sammlung, veröifentlicht von Julius und Albert Erbstein
Numer: | 333 |
Opis: | Engelhardt Hofrats, Sächsischen Münz- und Medaillen- Geschichte bei Verzeichnung der Hofrath Engelhardt’schen Sammlung, veröifentlicht von Julius und Albert Erbstein; Dresden 1888-1890; pięcioczęściowy katalog w jednym tomie; cz. I z 1888 – 84 strony, cz. II z 1890 – 108 stron, cz. III z 1896 – 50 stron, cz. IV z 1903 – 46 stron, cz. V z 1909 – 77 stron; łącznie 1934 pozycje i 16 tablic; notowania: E.E. Clain-Stefanelli poz. 9541; stara oprawa w półskórek, ze złoceniami; wyjątkowo rzadki katalog na który powołują się wszystkie domy aukcyjne na świecie; katalog zawiera zbiór monet i medali saksońskich H. Engelhardt’a, w tym monet polskich królów Augusta II i Augusta III |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 11-05-2019 |
Cena szacunkowa: | 1 750 zł |
Cena wywoławcza: | 1 400 zł |
Cena wylicytowana: | 1 400 zł |
Ilość odsłon: 1038