Aukcja 72 / 333

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Engelhardt Hofrats, Sächsischen Münz- und Medaillen- Geschichte bei Verzeichnung der Hofrath Engelhardt’schen Sammlung, veröifentlicht von Julius und Albert Erbstein

Numer: 333
Opis: Engelhardt Hofrats, Sächsischen Münz- und Medaillen- Geschichte bei Verzeichnung der Hofrath Engelhardt’schen Sammlung, veröifentlicht von Julius und Albert Erbstein; Dresden 1888-1890; pięcioczęściowy katalog w jednym tomie; cz. I z 1888 – 84 strony, cz. II z 1890 – 108 stron, cz. III z 1896 – 50 stron, cz. IV z 1903 – 46 stron, cz. V z 1909 – 77 stron; łącznie 1934 pozycje i 16 tablic; notowania: E.E. Clain-Stefanelli poz. 9541; stara oprawa w półskórek, ze złoceniami; wyjątkowo rzadki katalog na który powołują się wszystkie domy aukcyjne na świecie; katalog zawiera zbiór monet i medali saksońskich H. Engelhardt’a, w tym monet polskich królów Augusta II i Augusta III
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 400 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Ilość odsłon: 71