Aukcja 72 / 332

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

D. B. Dudik, Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien

Numer: 332
Opis: D. B. Dudik, Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien; Wien 1858; 267 stron, 22 tablice; notowania M. Gumowski poz. 320, E.E. Clain-Stefanelli poz. 6724; oprawa introligatorska w półskórek ze złoceniami, niewielka plama atramentu na stronie tytułowej, w tekście nieliczne zaznaczenia ołówkiem, bez szkody dla tekstu; opracowanie dotyczące numizmatyki Zakonu Kawalerów Mieczowych, m.in. Gdańska, Elbląga, Królewca i Torunia; bardzo ładnie zachowana pozycja
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Ilość odsłon: 101