Aukcja 72 / 141

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

brakteat, XIII-XIV w.

Numer: 141
Opis: PRUSY / Nieokreślone biskupstwo pruskie. brakteat, XIII-XIV w.; Pastorał stojący na łuku, pod którym kulka; z lewej półksiężyc, z prawej sześcioramienna gwiazda, pod łukiem kulka; BRP Prusy B2, Wieleń 41, Sarbsk 25, Kop. 8981 (R6); srebro, 16.4 mm, 0.21 g; miejscowa patyna, ładny i wyraźny egzemplarz, rzadki
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 320 zł

Ilość odsłon: 974