Aukcja 72 / 122

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

kwartnik 1. ćwierć XIV w., mennica Żagań?

Numer: 122
Opis: POLSKA / Nieokreślone księstwo i władca. kwartnik 1. ćwierć XIV w., mennica Żagań?; Aw: Poroże jelenia, między nim kropka, ...ROnCDIX...; Rw: Głowa orła w lewo, w koronie, +G...TϽDЯI; Fbg 246 podobne, FbgCDS 459 podobne, Kop. 5751 podobne, BRP Żagań tabl. 2; srebro, 19.4 mm, 1.73 g; pole lekko niedobite, ale za to dość dobrze czytelna legenda, jasna patyna, rzadkość w tym stanie
Stan: III-, Nearly Very Five
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 916