Aukcja 72 / 117

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

kwartnik, I ćw. XIV w., mennica Wołów (?)

Numer: 117
Opis: POLSKA / Księstwo głogowskie, Henryk III 1279-1309 lub synowie. kwartnik, I ćw. XIV w., mennica Wołów (?); Aw: Dwie ryby, +GROSS..; Rw: Głowa wołu na wprost, w otoku trójliście; Frynas nie notuje, Fbg 259, FbgCDS 625, Kop. 5746 (R7); srebro, 19.3 mm, 1.71 g; lekko niedobity, ciemna patyna, rzadka moneta
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 880