Aukcja 72 / 112

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

kwartnik, XIII/XIV w.

Numer: 112
Opis: POLSKA / Księstwo głogowskie, Henryk III 1279-1309 lub synowie. kwartnik, XIII/XIV w.; Aw: Zgięta noga w zbroi w lewo, w otoku trójliście; Rw: Koło, między szprychami trójliście, w otoku kwiaty; Frynas S.Glog.2.14. (VR), Fbg 226, FbgCDS 442, Kop. 5727 (R7); srebro, 18.8 mm, 1.51 g; ciemna patyna, czytelny i rzadki egzemplarz, dość dobrze zachowany
Stan: III-, Nearly Very Five
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 2 400 zł

Ilość odsłon: 928