Aukcja 71 / 314
USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
klipa talara strzeleckiego 1699, Drezno
Numer: | 314 |
Opis: | August II Mocny 1697-1733 / monety sasko-polskie. klipa talara strzeleckiego 1699, Drezno; Aw: Monogram pod koroną otoczony wieńcem, po bokach data 16-99; Rw: Herkules, powyżej wychylająca się ręka z niebios, trzymająca wieniec, napis VIRTUTE PARATA; Dav. 7657, Kahnt 254, Merseb. 1425, Schnee 993; srebro 25.66 g; małe uszkodzenie powierzchni u dołu awersu, stara patyna |
Stan: | III+, Good Very Fine |
Data sprzedaży: | 17-11-2018 |
Cena szacunkowa: | 4 000 zł |
Cena wywoławcza: | 3 200 zł |
Cena wylicytowana: | 3 200 zł |
Ilość odsłon: 1114