Aukcja 71 / 197

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018

trojak 1583, Olkusz

Numer: 197
Opis: Stefan Batory 1576-1586 / monety koronne. trojak 1583, Olkusz; wariant bez inicjałów podskarbiego, ale z herbem Przegonia (podskarbiego koronnego Jana Dulskiego) przedzielającym datę; Kop. 521 (R2), Iger O.83.1.a (R2), Tyszkiewicz 2 mk; stara patyna, wyśmienity stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Ilość odsłon: 1116