Aukcja 71 / 113

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018

Zakon Krzyżacki

Numer: 113
Opis: KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH. Zakon Krzyżacki; brakteat, ok. 1277/8-1287/8; Krzyż na arkadzie, po bokach kulki, pod arkadą gwiazda; BRP Prusy T5.2, Kop. 8988 (R1), Wieleń 23; srebro 17 mm, 0.22 g, ładnie zachowany, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 575 zł

Ilość odsłon: 98