Aukcja 71 / 112

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018

Zakon Krzyżacki

Numer: 112
Opis: KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH. Zakon Krzyżacki; brakteat, ok. 1267/8-1277/8; Podwójne arkady z krzyżykami pod nimi oraz kulką u góry; BRP Prusy T4.2, Kop. 8995c, Sarbsk 38a, Wieleń 30; srebro 17 mm, 0.23 g, bardzo wyraźnie wybity i ładnie zachowany, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 240 zł

Ilość odsłon: 93